خدمات پس از فروش

خدمات پس از فروش

 

خدمات پس از فروش

امروزه خدمات پس از فروش از اهمیت زیادی برخوردار است. اگر خدمات پس از فروش به درستی صورت پذیرد ، جلب رضایت مشتریان را در پی خواهد داشت. از راههای دیگر در راستای رضایتمندی مشتریان علاوه بر ارائه خدمات پس از فروش ، ارتباط با مشتریان جهت اطلاع از وضعیت رضایت یا عدم رضایت آنها می باشد. این مسائل برای مفهوم و درک خدمات پس از فروش شاید به نظر کوچک برسد ولی با توجه کردن به آن و استفاده از نرم افزار خدمات پس از فروش میتوان نتایج ارزشمندی را کسب نمود و رضایت مشتریان عزیز را به همراه داشت .

تکنولوژی،مهارت ،تخصص و علاقه مندی به کسب رضایت شما عزیزان دست به دست هم داده اند تا کالایی با کیفیت مطلوب به شما ارائه گردد.

نظر به اهمیت کیفیت ارائه خدمات پس از فروش در خط مشی گروه فروشگاهی بهپوش ، این مجموعه از پرسنلی مجرب،آموزش دیده و حرفه ای جهت ارائه خدمات در ۲۴ ساعت از ۷ روز هفته به شما خریداران محترم استفاده می نماید . 

پشتیبانی ۲۴/۷

توجه اساسی به نیازهای مشتریان، برنامه‌ریزی برای پاسخ‌گویی موثر به نیازهای شناسایی شده و در نهایت جلب خوشنودی مشتریان از همان ابتدای فعالیت فروشگاه بهپوش در دستور کار مدیران و کارکنان این شرکت‌ قرار گرفته است. به همین خاطر است که عزم سازمانی نظام‌یافته‌ای برای افزایش روزافزون میزان خوشنودی مشتریان در سطح گروه وجود دارد که توانسته است با برنامه‌ریزی دقیق برای دست‌یابی به آن، نتایج درخشانی به بارآورد .

  گروه فروشگاهی بهپوش برای ارایه‌ی خدمات پشتیبانی هرچه بهتر از بهترین و زبده‌ترین کارشناسان و متخصصان و نمایندگان استانی در سطح کشور یاری گرفته است تا بتواند این سرویس را با بهترین کیفیت ممکن به مشتریان خود ارایه کند .

همچنین شایان ذکر است این فروشگاه شرایطی را فراهم نموده است تا خدمات پشتیبانی موثر و کارآمدی را نیز به صورت دایمی و ۲۴ ساعته در کلیه‌ی روزهای سال به مشتریان خود ارایه نماید . هم‌اکنون، تیم پشتیبانی فنی  به صورت دایمی آماده‌ی پاسخ‌گویی به نیازها و مشکلات کاربران است.

شـایان ذکـر است ، کـیفیـت بالای خـدمات فروشگاه سیسمونی بهپوش و پشتیبانی موثر موجب گشته است که این خدمات تحت نام پشتیبانی ۲۴/۷ بهپوش با استقبال بسیار خوبی در بازار مواجه شود .

امید است با تلاش تمام کارکنان این مجموعه سهمی موثر در ارتقا سطح کیفی خدمات در میهن عزیزمان داشته باشیم .

خدمات پس از فروش

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *