ثبت سفارش ، پرداخت و ارسال

حمل و نقل رایگان

جهت رفاه حال خریداران محترم و بر پایه اصل مشتری مداری ،به مناسبت افتحاح فروشگاه آنلاین بهپوش هزینه ارسال تمام سفارشات تا اطلاع ثانوی رایگان بوده و بهپوش تمام تلاش خود را می کند تا همه محصولات در بسته بندی شکیل و در کمترین زمان ممکن به دست خریداران برسد . بهپوش صرفه جویی در وقت و هزینه در خریدهای اینترنتی را یکی از اصول این کسب و کار می داند و تلاش ما بر این است تا در همه سطوح این اصول بنیادی تجارت الکترونیک را رعایت کنیم.

ثبت سفارش ، پرداخت و ارسال

در این بخش ویدیوهای آموزشی مرتبط با فروشگاه اینترنتی بهپوش و همچنین ویدیوهای مفید برای کودکان و والدین قرار داده می شود ، امیدواریم بتوانیم رضایت شما را جلب نموده و بر اطلاعات شما بیفزاییم  .

لازم بذکر می باشد که این ویدیوها بصورت آنلاین اجرا می گردند و در صورت نیاز می توانید آنها را دانلود نمایید .

در صورتی که احتیاج به راهنمایی بیشتری دارید می توانید در خواست خود را از طریق فرم ارسال نظر پایین صفحه ارسال نمایید .

 

ایجاب و قبول سفارش

مشابه محیط فیزیکی، در محیط الکترونیکی نیز هر گونه داد و ستدی که انجام می گیرد، نشان دهنده وقوع یک عقد یا قرارداد می باشد. عقد یا قرارداد مطابق ماده ۱۸۳ قانون مدنی عبارتست از اینکه ” یک یا چند نفر در مقابل یک یا چند نفر دیگر تعهد بر امری نمایند و مورد قبول آنها باشد ” ؛ بر همین اساس قرارداد آنلاین نیز قراردادی است که از طریق “داده پیام” منعقد می گردد.

ایجاب، پیشنهاد انجام یک معامله به شخص دیگر است بطوریکه اگر پیشنهاد مزبور مورد قبول واقع گردد، عقد منعقد می گردد. قبول نیز عبارتست از اعلام رضایت به ایجاب ابزار شده برای انعقاد قرارداد. بنابراین هنگامی که ایجاب و قبول از طریق داده پیام انجام گیرد، یک قرارداد آنلاین منعقد شده است، لذا هنگامیکه مشتری سفارش خود را نهایی می نماید در واقع قرارداد منعقد شده است، ملزم به پرداخت پول می باشد.

توجه نمایید که صرف ایجاب برای ایجاب کننده تعهدی بوجود نمی آورد و وی می تواند ضمن ایجاب، مدت زمانی که در آن پیشنهاد پابرجاست یا سایر شروط را مشخص نماید.

با توجه به آنکه طبق روال کاری فروشگاه مرحله اول خرید، استعلام سفارش می باشد، پاسخ استعلام سفارش مشتری به منزله ایجاب و نهایی کردن سفارش توسط مشتری به منزله قبول است.

ثبت هر گونه سفارش به منزله آگاهی و قبول قوانین سایت بوده و لذا مشتری موظف است قبل از هر گونه ثبت سفارش این قوانین را به دقت مطالعه و در صورتیکه با آنها موافق است، سفارش را برای استعلام ارسال نماید.

کاربران برای خرید از سایت باید دارای سن قانونی ( ۱۸ سال تمام ) بوده یا از طریق والدین یا قیم قانونی خود از سایت خرید نمایند.

انصراف از سفارش

در صورت انصراف از سفارش ثبت شده تا قبل از ارسال اجناس ، مشتریان عزیز میتوانند انصراف خود را از طریق شماره تلفن های ذکر شده در قسمت تماس با ما در سایت به اطلاع  مسؤول سایت برسانند تا  اقدام  لازم برای برگشت  مبلغ  پرداخت  شده به حساب مشتری انجام شود .

در صورت انصراف از سفارش بعد از ارسال اجناس ، اگر اتیکت روی اجناس برداشته  نشده  باشد  امکانپذیر  است. طبق ماده  ۳۷قانون تجارت الکترونیک ، مشتری به مدت ۷روز کاری از تاریخ تسلیم کالا به مصرف کننده حق انصراف دارد. در این صورت عین مبلغ در یافتی در اسرع وقت به مشتری مسترد می شود. تنها هزینه ای که مشتری باید بپردازد، هزینه باز  پس فرستادن  کالا خواهد بود .

ثبت سفارش ، پرداخت و ارسال

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *